Restauracja Hiszpanski Kolonialny 1

Cena:55.000,00 

Zapytaj o projekt
Details

Charakterystyka budynku:

Typ projektu: Wolnostojący
Powierzchnia użytkowa: xX m²
Dach: Czterospadowy
Kąt nach. dachu: 40°
Kubatura: xxx m³

Restauracja Hiszpanski Kolonialny 1
Kod firmowy projektu: HK-RS-2PI-1
Numer firmowy projektu: 033

„Restauracja poziomu ósmego 8” – Projekt opracowany w Stylu Architektonicznym “Hiszpański Kolonialny” – „Restauracja Hiszpański Kolonialny 1”, typu: “z trzema dyskotekami”.
Budynek restauracyjny dwupiętrowy przeznaczony pod dyskotekę. Funkcja budynku: trzy sale pod trzy dyskoteki, trzy sale restauracyjne (pub, piwiarnia, pizzernia) i trzy sale kuchenne, po jednej sali na każdym piętrze. Budynek jest zaprojektowany w Stylu Architektoniczny “Hiszpański Kolonialny”.

UWAGA: Do klasyfikacji poziomów restauracji Biuro Projektowe Architektoniczne „Domy z całego świata”, przyjęło po uwagę poziom skomplikowania przygotowywanych posiłków w projektowanej restauracji wraz z opracowany pod to układem pomieszczeń oraz ich ilością (opracowanym układem ergonomicznym budynku restauracji, czyli zgodnie z technologią wymaganą przez Sanepid w Polsce), a co za tym idzie również jest to związane z wielkością budynku restauracji.  Biuro Projektowe Architektoniczne „Domy z całego świata”,  opracowało 8 osiem poziomów restauracji. Od pierwszego poziomu 1 do ósmego poziomu 8.
Z czego poziom pierwszy 1 restauracji, oznacza, że jest to restauracja o bardzo prostym procesie technologicznym przygotowania posiłków i prostym procesie obsługi klienta. Natomiast „Restauracja poziomu ósmego 8” oznacza to, że zaprojektowana restauracja jest przeznaczona pod przygotowani bardzo skomplikowanych dań wraz z możliwością noclegu oraz profesjonalną obsługą: kucharze i kelnerzy. Czyli jest to restauracja bardziej „wykwintna” dla bardziej wymagającego klienta.      

Rzut parteru

Minimalny wymiar działki

Dodatkowe informacje
 • Dostępność projektu:

  Projekt w przygotowaniu

 • Styl architektoniczny:

  „Hiszpański Kolonialny”

 • Zabudowa:

  Wolnostojące

 • Wielkość:

  Duże

 • Numer firmowy projektu:

  33

 • Kod firmowy projektu:

  HK-RS-2PI-1

 • Kategoria:

Copyright © 2022 domyzcalegoswiata.pl

Biuro projektowe wysyłkowe gotowych projektów budowlanych
na terenie całej Polski za pośrednictwem kuriera pocztowego