Restauracja Tradycyjny Zamkowy Europejski Francuzki 1

Cena:55.000,00 

Zapytaj o projekt
Details

Charakterystyka budynku:

Typ projektu: Wolnostojący
Powierzchnia użytkowa: xX m²
Dach: Czterospadowy
Kąt nach. dachu: 40°
Kubatura: xxx m³

Restauracja Tradycyjny Zamkowy Europejski Francuzki 1
Kod firmowy projektu: TZEF-RS-2P-1
Numer firmowy projektu: 040

„Restauracja poziomu ósmego 8” – Projekt opracowany w  Europejski Stylu Architektonicznym “Tradycyjny Zamkowy Europejski Francuzki” – „Restauracja Tradycyjny Zamkowy Europejski Francuzki 1”, typu: “dwa wesela i szkolenie”.
Restauracja (duża dwupiętrowa) w Stylu Architektonicznym “Tradycyjny Zamkowy Europejski Francuzki” zaprojektowana jako dom weselny lub pod komunie i inne uroczystości rodzinne oraz może być wykorzystana jako zwykła restauracja.  Jednocześnie na parterze i pierwszym piętrze może odbywać się dwa wesela. Na parterze i pierwszym piętrze  są sale taneczne o powierzchni po 612m2 , sale konsumpcyjne po 757m2, dwie duże kuchnie, dwa duże hole pod szatnie. Na drugim piętrze jest część hotelowa, sześć apartamentów (np. dla młodych par) oraz jest zaprojektowana część pod konferencje i szkolenia wraz z małą kuchnią. Powierzchnia zabudowy budynku 3.280m2, kubatura 35.712m3, powierzchnia netto drugiego piętra 1.986m2, powierzchnia netto pierwszego piętra 2.664m2, powierzchnia netto parteru 2.738m2.

UWAGA: Do klasyfikacji poziomów restauracji Biuro Projektowe Architektoniczne „Domy z całego świata”, przyjęło po uwagę poziom skomplikowania przygotowywanych posiłków w projektowanej restauracji wraz z opracowany pod to układem pomieszczeń oraz ich ilością (opracowanym układem ergonomicznym budynku restauracji, czyli zgodnie z technologią wymaganą przez Sanepid w Polsce), a co za tym idzie również jest to związane z wielkością budynku restauracji.  Biuro Projektowe Architektoniczne „Domy z całego świata”,  opracowało 8 osiem poziomów restauracji. Od pierwszego poziomu 1 do ósmego poziomu 8.
Z czego poziom pierwszy 1 restauracji, oznacza, że jest to restauracja o bardzo prostym procesie technologicznym przygotowania posiłków i prostym procesie obsługi klienta. Natomiast „Restauracja poziomu ósmego 8” oznacza to, że zaprojektowana restauracja jest przeznaczona pod przygotowani bardzo skomplikowanych dań wraz z możliwością noclegu oraz profesjonalną obsługą: kucharze i kelnerzy. Czyli jest to restauracja bardziej „wykwintna” dla bardziej wymagającego klienta.      

Rzut parteru

Minimalny wymiar działki

Dodatkowe informacje
 • Dostępność projektu:

  Projekt w przygotowaniu

 • Styl architektoniczny:

  „Tradycyjny Zamkowy Europejski Francuzki”

 • Typ:

  Zwykłe

 • Wielkość:

  2 Piętra

 • Zabudowa:

  Wolnostojące

 • Numer firmowy projektu:

  40

 • Kod firmowy projektu:

  TZEF-RS-2P-1

 • Kategorie: ,

Copyright © 2022 domyzcalegoswiata.pl

Biuro projektowe wysyłkowe gotowych projektów budowlanych
na terenie całej Polski za pośrednictwem kuriera pocztowego